Інформація Катеринопільської державної податкової інспекції ГУДПС у Черкаській області про боржників зі сплати податків по Єрківській ТГ

Подання заяви про поверн. помилково спл. кошт через ЕК

Яким чином платник податків може надіслати через Електронний кабінет заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені за формою J/F 1302001 разом з копією платіжного документа (у т. ч. якщо помилково та/або надміру сплачені суми грошових зобов’язань та пені виникли за кількома платіжними документами) та до якого органу ДПС?

11:16:46 16.05.2023

Подання платником ПДВ документів

Як платником ПДВ мають подаватися копії документів, що додаються до Заяви про допущення продавцем товарів/послуг помилок при зазначенні обов’язкових реквізитів податкової накладної та/або порушення продавцем/покупцем граничних термінів реєстрації в ЄРПН податкової накладної та/або розрахунку коригування (додаток 7 до податкової декларації з ПДВ)?

11:16:10 16.05.2023

Стан роботи системи моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінювання ступеня ризиків за чотири місяці 2023 року

За січень - квітень 2023 року на розгляд комісії Головного управління ДПС у Черкаській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Комісія) надійшло 16192 Повідомлень про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування 1417 суб’єктами господарювання на загальну суму ПДВ 468,3 млн гривень.

11:15:34 16.05.2023

Повернення надміру сплаченого ПДФО

Яким чином податковий агент може повернути з бюджету або врахувати в рахунок сплати наступних платежів суму надміру сплаченого ПДФО?

11:15:04 16.05.2023

Оподаткування засобів індивідуального захисту

Чи оподатковується ПДФО вартість спеціального (у тому числі форменого) одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту, наданих роботодавцем у тимчасове користування працівнику, та не повернутих таким працівником при звільненні?

11:14:40 16.05.2023

Опод.операцій з постач. товарів та послуг

Який порядок оподаткування операцій з постачання товарів та послуг, що безпосередньо виготовляються підприємствами та організаціями, які засновані громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю?

11:13:44 16.05.2023

Нарахування резид. Дія Сіті ЄВ

Яким чином платник податку – резидент Дія Сіті нараховує єдиний внесок при виплаті заробітної плати звільненому спеціалісту Дія Сіті, якщо у місяці звільнення нарахований дохід менше мінімальної заробітної плати?

11:12:43 16.05.2023