Діяльність ради

13 вересня 2016 року о 10 годині в приміщенні Єрківської селищної ради відбудеться чергове засідання ради зі слідуючим порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення  селищної ради № 5-25/VІІ від 28.01.2016 року  ” Про затвердження  бюджету об’єднаної територіальної громади  на 2016 рік”.

2. Про затвердження проекту Програми енергозбереження та енергоефективності Єрківської селищної ради на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до структури виконавчого апарату Єрківської селищної ради.

4. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку із земель комунальної власності для  ведення особистого селянського господарства.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).

7. Про внесення змін до номенклатури справ на 2016 рік по Єрківській селищній раді, затвердженої рішенням ради від 29.12.2015 № 4-12/VІІ.

8. Про прийняття приміщення філіалу Катеринопільської дитячої музичної школи до комунальної власності об’єднаної громади Єрківської селищної ради.

9. Про надання матеріальної допомоги за рахунок коштів селищного бюджету.

10. Про затвердження додатку  до пункту 3 рішення селищної ради  від 29.12.2015 № 4-2/VІІ «Про деякі питання організації харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів».

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства

12. Про створення комунального позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої,юнацької творчості» Єрківської селищної ради»

13. Про виділення коштів на виконання на виконання районної Програми створення матеріально-технічного резерву ветеринарних препаратів, паливо-мастильних матеріалів  та засобів дезінфекції на 2016-2017 роки.

14. Про внесення змін до структури  та чисельності комунального закладу комунального закладу «Єрківська амбулаторія  загальної практики – сімейної медицини» Єрківської селищної ради».

15. Про план заходів, що передбачаються для відзначення  Дня вчителя у Єрківській об’єднаній територіальній громаді.

16. Про передачу на умовах оренди земельної ділянки комерційногопризначення.

17. Про  передачу в оренду комунального майна та продовження договірних відносин об’єднаної територіальної громади Єрківської селищної ради.