Зміни в призначенні субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 № 319 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" (набрала чинності 30.04.2016) внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Звертаємо увагу Положення доповнено новим пунктом:

"У разі призначення субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), у період її отримання  не нараховуються.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 № 317 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409" змінено соціальні нормативи користування послугами газопостачання та коригуючи коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної і теплової енергії та природного газу на потреби опалення, зокрема:

Соціальні стандарти на газопостачання                 До травня 2016               Нові з травня 2016

За наявності газової плити в разі відсутності центрального гарячого водопостачання та газового водонагрівача

9 куб. м  х  1 особу

7,1 куб. м  х  1 особу

Плита і водонагрівач

18 куб. м  х  1 особу

14 куб. м  х  1 особу

Норматив використання природного газу для індивідуального опалення в опалювальний період

7 куб.м.

на 1 кв.м

5,5 куб.м.

на 1 кв.м

Починаючи з травня 2016 року призначення субсидій (у тому числі без звернення громадян) та надання пільг здійснюється з урахуванням внесених змін.