Єрківська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Пільги

Право на отримання пільг надається на підставі документів, що підтверджують статус багатодітної сім'ї та статус дітей з такої сім'ї.

     Документом, що підтверджує статус багатодітної сім'ї та статус дітей з такої сім'ї є ПОСВІДЧЕННЯ батьків багатодітної сім'ї та ПОСВІДЧЕННЯ дітей з багатодітної сім'ї (дітям з багатодітної сім'ї посвідчення видаються з шести років).

     Звертаємо увагу! Посвідчення що підтверджують статус батьків багатодітної сім'ї та посвідчення дітей з багатодітної сім'ї маютьтермін дії, тому пільга може надаватись тільки по строк дії цих посвідчень. У разі, якщо сім'я має право на продовження строку дії таких посвідчень, то це необхідно робити завчасно, щоб строк дії посвідчень не впливав на термін дії пільг. Тобто щоб не було перерви у наданні пільг.

     Нагадуємо! Відповідно до ПОРЯДКУ надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. №389, право для отримання пільг на житлово-комунальні послуги та послуги зв'язку визначається кожні шість місяців, пільга надається з місяця звернення (для визначення права на пільги, пільговики, які крім пенсії та соціальної допомоги, отримують заробітну плату; грошове забезпечення; стипендію або до складу сім'ї яких входять працездатні особи, через кожні шість місяців подають декларацію про доходи сім'ї пільговика, а також довідки про доходи свої та членів сім'ї на яких поширюється пільга, за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь