Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО СЛУХАННЯ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ. «Детальний план території земельної ділянки яка розташованя за адресою по вул.жовтева, 29 сМТ.єрки КАТЕРИНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ»

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 ,, Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні",  триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
  Розробка детального плану території орієнтовною площею 0,5 га,  по вул. Жовтнева,29, смт.Єрки , Катеринопільського району, Черкаської області, землі житлової та громадської забудови .
Основні техніко-економічні показники
   - площа земельної ділянки:

Загальна-963 м2

Під забудовою-133 м2

Під основною будівлею (з яких 33 м2 стоматкабінет)-88 м2

Під господарськими будівлями та спорудами-51 м2

Замовником  детального плану території  виступає виконавчий комітет Єрківської селищної ради.

Розробник проекту – «ПП Архі-проект» м. Сміла

Проєкт виконується на підставі рішення  Єрківської селищної ради від 20.03.2020 №59-19/VII «Про надання дозволу на розроблення детального плану території».

Ознайомитися з проектом містобудівної документації  з 07 серпня2020 року  по 07 вересня 2020 року до відділу містобудування ,  тел. , http://erkivska.gromada.org.ua/  Відповідальний за організацію розгляду пропозицій –Клименко О.Л.
Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
Пропозиції до проекту містобудівної документації на місцевому рівні з 07 серпня2020 року  по 07 вересня 2020 року  надавати , відповідальному за організацію розгляду пропозицій –Клименко О.Л.
повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
юридичні особи,об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;
представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Дана інформація опублікована на офіційному сайті Єрківської селищної  ради : 07. 08. 2020 р.

Начальник відділу містобудування,

житлово-комунального господарства

та благоустрою  виконавчого комітету

Єрківської селищної ради                                                         О.Л.Клименко