КОНКУРС ВІДЕОРОЛИКІВ «СВІТ ПРОФЕСІЙ: ДИТЯЧИМИ ОЧИМА»

У рамках виконання Програми професійної орієнтації на  2017 - 2020 роки та  з метою виховання у молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення, сприяння гармонійному розвитку особи, оптимізації процесу її соціально-професійного становлення  з 10.10.2018  по 20.12.2018 року проводиться обласний конкурс  відеороликів серед дітей старшого та шкільного віку „Світ професій: дитячими очима”.

Конкурс проводиться у два етапи:

І етап: з 10 жовтня по 30 листопада 2018 року – на рівні міст і районів.

ІІ етап: з 30 листопада по 20 грудня 2018 року – на обласному ріні.

Учасники І етапу визначаються відповідно до вікових категорій. Кількість учасників не обмежена, але не менше ніж 30 представників від кожної вікової категорії. Завдання для учасників – відзняти відеоролик про ту професію (представника професії), яка найбільше подобається. Робота має бути гарно оформленою, за змістом і жанром відповідати обраній темі. Відеоролик має тривати не довше 3 хв. І повинен супроводжуватися текстовою інформацією із зазначенням теми, автора, назви населеного пункту, назви школи та номеру класу.

Конкурсна комісія визначить по три переможця у кожній віковій категорії, відповідно перше, друге та третє місце. Відеоролики надсилаються до обласного центру зайнятості для участі у ІІ етапі конкурсу. Переможцям вручаються дипломи та призи, а всім учасникам ІІ етапу конкурсу – грамоти та заохочувальні призи.

Основні критерії оцінювання:

• Рівень розкриття змісту професії;
  • Відображення в процесі праці;
  • Креативність, творчий підхід;
  • Загальний естетичний вигляд.

Підготовку та проведення конкурсу в Катеринопільському районі здійснює організаційний комітет. Адреса  оргкомітету: смт Катеринопіль, вул. Соборна, 55а, районна філія Черкаського обласного центру зайнятості, тел. 3-01-03, 3–01-02, e-mail: 2357@ckocz.gov.ua

Т.Кондратенко, директор районної філії