Доступ людей з особливими потребами до обєктів соціальної сфери Єрківської ОТГ

Пандус біля приміщення Єрківської селищної ради

Пандус біля Єрківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім Героя України В.М. Чорновола Єрківської селищної ради Черкаської області.

Пандус біля філії Ощад Банку

Пандус біля аптеки смт Єрки

Пандус біля Єрківського дошкільного навчального закладу (ясла - садок) "Колосок"

Пандус біля відділення "Нова пошта" смт. Єрки

Дошкільний навчальний заклад "Світлячок" с. Радчиха Єрківської селищної ради Катеринопільського району Черкаської області

Пандус біля Комунального закладу Залізняцького дошкільного навчального закладу (ясла - садок) "Сонечко" виконавчого комітету Єрківської селищної ради.

Пандус біля комунального некомерційного підприємства "Єрківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини"

Анкета аудит Селищна рада  завантажити

Анкета аудит Єрківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім Героя України В.М. Чорновола Єрківської селищної ради Черкаської області. Завантажити