Інформація Катеринопільської державної податкової інспекції ГУДПС у Черкаській області про боржників зі сплати податків по Єрківській ТГ

Завантажити файл

Платникам Черкащини відшкодували за січень більше 100 мільйонів гривень податку на додану вартість   У січні нинішнього року платники Черкаської області отримали бюджетне відшкодування ПДВ грошовими коштами на суму 104,2 млн грн, говорить в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід. Він зазначає, що протягом цьогорічного січня платники податків Черкаської області заявили до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 81,7 млн грн, що на 71,4 млн грн менше, порівняно з відповідним періодом минулого року.

08:46:39 23.02.2024