ЧОРНОБИЛЬ - БІЛЬ УКРАЇНИ

Дата: 29.04.2016 09:21

26 квітня ! В пам"яті  українського  народу це день чорнобильського лиха, болю, суму і забути це й викреслити із нашої пам"яті  неможливо.

30 років  ятрить душу Чорнобиль. Біль не вщухає, тривога за майбутнє  дітей та внуків не полишає  людей.

В цей день у селищі відбувся мітинг приурочений 30 - й річниці  Чорнобильської трагедії. На мітинг були запрошені жителі селища Єрки та села Радчиха, які приймали участь у ліквідації  наслідків аварії, вдови ліквідаторів. Мітинг відкрив селищний голова Л. Польовий. Присутні хвилиною мовчання пам"янули загиблих і померлих героїв. На мітингу виступили протоієрей Свято - Покровського храму отець В"ячеслав, учасник ліквідації О. Михальченко, член виконкому селищної ради А. Чумак, голова районної громадської організації " Діти Чорнобиля" О. Кияниченко. Учні школи вручили квіти учасникам ліквідації на Чорнобильській АЄС.