Рятувальники провели профілактичні рейди у житловому секторі смт Єрки

Дата: 17.03.2017 10:58

16 березня інспекторським складом Катеринопільського РС Управління ДСНС  спільно з працівниками Єрківської місцевої пожежної команди проведено профілактичні бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки у природних екосистемах з мешканцями селища Єрки. Саме поблизу даного населеного пункту 8 березня сталося загоряння сухої рослинності на площі близько 2 га. На щастя, вогонь знищив лише сухостій та чагарники.

Випалюючи суху траву чи сміття люди не замислюються про те, що неконтрольований вогонь може перекинутися на будинки, господарчі будівлі, а також стати причиною масштабних лісових пожеж. Це спричиняє шкоду як екосистемі в цілому, так і може завдати матеріальних збитків власникам приватних домоволодінь. Крім того, непоодинокі випадки, коли громадяни отримують опіки, отруюються продуктами горіння тощо.

«Нехтування елементарними правилами пожежної безпеки – це основна з причин виникнення пожеж. Не спалюйте сміття на городах та суху траву на відкритих територіях. Вони дуже легко займаються і вогонь швидко розповсюджується на значні території. Шановні громадяни, якщо Ви стали свідком пожежі – негайно повідомте про це рятувальників за коротким номером «101», – саме на цьому наголошували фахівці ДСНС та Єрківської МПК  під час рейдів.
До того ж, щоб люди пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпеки, рятувальники вручили їм тематичні листівки та пам’ятки.

Ігор Красюк

Головний інспектор Катеринопільського РС