Проведено нараду по розробленні схеми планування території Єрківської ОТГ

Дата: 04.08.2016 14:18

До відома жителів Єрківської обєднаної територіалдьної громади.

3 серпня 2016 року в Єрківській селищній раді відбулась робоча нарада, яка стала початком роботи над схемою планування території Єрківської об’єднаної територіальної громади. В нараді взяли участь представники замовника цієї роботи: голова ОТГ Польовий Л.О., архітектор Клименко О.Л., землевпорядники Яременко В.М. та Приємська Ж.М., а також представники розробника – ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»: заступник директора Криштоп Т.В., керівник архітектурно-планувальної бригади, сертифікований архітектор  Войко І.І., архітектор Сисак В.О. Учасники наради обговорили проблеми, на вирішення яких спрямована схема планування, визначились з розташуванням основних об’єктів по території громади, сформулювали завдання замовнику та розробнику, які необхідно виконати протягом місяця. Замовник повинен надати вихідні дані, потрібні для продовження роботи над схемою, а розробник – виконати креслення «План існуючого використання території», який представити для обговорення представникам громади на наступній зустрічі.

Шановні жителі громади просимо Вас надати пропозиції щодо розроблення схеми планування Єрківської ОТГ в частині створення обєктів благоустрою та інфраструктури.

Пропозиції по вищезазначеному питанні просимо надавати у відділ містобудування, житлово-комунального господарства та благоустрою апарату виконкому Єрківської селищної ради.Фото без опису