В ДНЗ "Світлячок" села Радчиха відбувся випускний бал

Дата: 13.06.2016 15:47

Фото без описуФото без опису11 червня 2016 року в ДНЗ "Світлячок" села Радчиха  відбувся випускний бал. Це  особливий день для кожного дошкільника, адже закінчився перший відповідальний етап життя раннього дитинства. За роки, проведені в колі друзів, діти навчилися  бути організованими, знайшли чимало друзів, тут люблячі педагоги заклали  основу майбутніх знань. Ця  велика подія в житті дошкільнят як  маленька сходинка до нового життя.

Завідуюча ДНЗ "Світлячок" села Радчиха Пшоняк Наталія Григорівна, помічник вихователя Гончар Ірина Андріївна провели з  дітьми насичене, цікаве і змістовне свято, яке запам’ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про перебування у дитсадку. Випускники,  були дуже гарні і щасливі, дівчатка у вечірніх сукнях, хлопці, як справжні кавалери. Ними пишалися усі: і батьки, і колектив дитячого садочку. Під час випускного балу маленькі випускники продемонстрували присутнім свої досягнення у декламування віршів, подякували всім працівникам за турботу і ласку під час виконанні пісень і цікавих таночків.  Від імені батьківського комітету з привітальним словом звернулася  Гончар Вікторія Леонідівна, яка подякувала всьому педагогічному колективу та обслуговуючому персоналу за дбайливе ставлення до діток, а випускникам побажала здоров’я, терпіння та успіхів у навчанні майбутнім школярам. На згадку діти отримали дипломи про закінчення ДНЗ "Світлячок" села Радчиха. З привітальним словом до випускників звернувся Єрківський селищний голова  Польовий Леонід Олексійович та подарував дітям смачний коровай та перші шкільні приладдя, з якими діти вирушать в подорож до Країни Знань. Від імені ТОВ Агрофірми "Зоря" з привітальним словом виступила менеджер Лавренюк Ольга Михайлівна, яка вручила діткам цінні подарунки. Також на святі були присутні староста села Радчиха  Гончар В.П., начальник відділу освіти Єрківської селищної ради  Сагало І.П. директор загальноосвітньої Єрківської школи Онатій В.Т.  Після концерту, святкова хода, в супроводі оркестру попрямувала до центру села, де дітки поклали квіти  до Обеліску слави. Також випускники завітали до каплички Покров Божої Матері, де їх  благословив отець Віктор.

.