Шановні трудівники агропромислового комплексу Єрківської об'єднаної територіальної громади !

Дата: 16.11.2018 09:44

Від імені виконавчого комітету Єрківської селищної ради сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання.

День працівників сільського господарства - це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.

Бажаю доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави  та піднесення добробуту всього українського народу!

З повагою, голова Єрківської  громади   Леонід Польовий