31 січня 2015 року загинув легендарний айдарівець Руслан Бобуров, позивний "Німець", наш земляк.

Дата: 01.02.2019 08:13

Фото без опису

Руслан Бабуров "Німець" воював в "Айдарі" мало не самого дня створення батальйону. Брав участь практично у всіх найризикованіших операціях, багато разів був на межі загибелі. Так під час штурму Георгіївка куля снайпера, зрикошетила від передньої пластини, застрягла в комірі його бронежилета. Але Руслан тоді залишився в строю і саме завдяки роботі його зенітної установки було утримано плацдарм, від якого вже були готові відступити бійці батальйону.

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Вічна пам'ять Героям.