Вітання з професійним святом

Дата: 01.02.2019 09:56

Шановний Степан Андрійович та  працівники Місцевої пожежної команди Єрківської селищної ради!

Щиро вітаємо вас із 16 річницею від дня створення Місцевої пожежної команди.

Професія пожежника найнебезпечніша, яку обирають виключно мужні чоловіки й справжні професіонали своєї справи. Висловлюємо вам слова подяки за вашу відповідальну благородну працю в справі захисту території та майна нашої громади від пожеж та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

Від усієї душі бажаємо вам незборимої волі й стійкості духу, витримки й мужності у справі служіння громаді та народу. Нехай яскравіше вогню горять ваші серця, а кожен новий день приносить нові здобутки. Міцного вам здоров’я, невичерпної енергії, радості, миру й безмежного людського щастя, сімейного затишку, злагоди й добробуту вам і вашим родинам.

З повагою селищний голова, депутати селищної ради.