Презентація послуг з професійного навчання

Дата: 25.02.2019 10:51

Фото без описуФото без опису

19 лютого в приміщенні Катеринопільської районної філії Черкаського ОЦЗ пройшов семінар для безробітних громадян «Презентація послуг з професійного навчання». Провідний фахівець з профорієнтації  Олександр Палубінський  поінформував його учасників про сутність та переваги професійного навчання за сприянням служби зайнятості, ознайомив з видами, формами та умовами професійного навчання, переліком професій, за якими здійснює навчання державна служба зайнятості. Торкалися питання можливості підтвердження неформального навчання та видачі ваучера.

«Що стосується навчальних закладів, з якими співпрацює служба зайнятості, то перевага надається Центрам професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Маємо 11 ЦПТО, ліцензовано 88 професій, навчання за якими можуть безкоштовно  пройти безробітні громадяни. Комфортні умови навчання та проживання для людей різного віку, використання в навчальному процесі новітніх технологій, сучасного обладнання та устаткування відповідають європейським стандартам», - відзначив О.Палубінський.

Учасники семінару з цікавістю переглянули презентаційні відеоматеріали Одеського та Рівненського ЦПТО ДСЗУ.

У заході взяли участь 21 особа із числа безробітних громадян.

Сподіваємось, що отримана під час заходу інформація була цікавою і корисною.

Катеринопільська районна філія

Черкаського ОЦЗ