До уваги пошукачів роботи!

Дата: 11.04.2019 09:01

Фото без описуВиробничий підрозділ служби сигналізації та зв'язку "Христинівська дистанція сигналізації та зв'язку" регіональної філії "Одеська залізниця" має наступні вакансії:
- електромонтер з обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування . Заробітна плата 5187 грн;
- електромеханік з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування. Заробітна плата 6470 грн.
Основний напрямок: Розсохуватка - Стецівка, Богачеве - Лисянка.
Вимоги: наявність відповідної освіти, досвід роботи та бажання працювати на залізниці.
Робота з п'ятиденним робочим тижнем тривалістю 40 годин, з вихідними днями - субота та неділя.

За інформацією та направленням звертатися до Катеринопільської районної філії Черкаського ОЦЗ або за тел. 3-01-03, 3-00-64 .