Чорнобиль - чорний біль України

Дата: 26.04.2019 09:51

26 квітня! В пам’яті  українського  народу це день чорнобильського лиха, болю, суму і забути це й викреслити із нашої пам’яті неможливо.

33 роки  ятрить душу Чорнобиль. Біль не вщухає, тривога за майбутнє  дітей та внуків не полишає  людей.

В цей день у селищі відбувся мітинг приурочений 33-тфй  річниці  Чорнобильської трагедії. На мітинг були запрошені жителі селища Єрки та села Радчиха, які приймали участь у ліквідації  наслідків аварії, вдови ліквідаторів. Мітинг відкрив селищний голова Л. Польовий. Присутні хвилиною мовчання пам"янули загиблих і померлих героїв. На мітингу виступили протоієрей Свято - Покровського храму отець В'ячеслав. Учні школи та дитячого садочка вручили квіти учасникам ліквідації на Чорнобильській АЄС.