Єрківська громада отримала в подарунок трактор від ТОВ "НВФ" Урожай"

Дата: 20.05.2019 14:49

Надійного помічника Єрківська громада отримала від ТОВ "НВФ" "Урожай". Урочиста церемонія вручення техніки для місцевого комунального господарства відбулася сьогодні на площі селища. На церемонію приїхав директор Катеринопільської філії   ТОВ "НВФ" Урожай" Вовкотруб М.В. та головний інженер КарнаушенкоВ.В.

Зі словами подяки виступив селищний голова Л.О.Польовий  він, зокрема, нагадав про плідну співпрацю з генеральним директором  ТОВ "НВФ" Урожай" Воскобійником О.А. та  громадою селища . Без сумніву трактор стане в пригоді мешканцям громади, особливо в зимовий період. Він використовуватиметься для розчищення доріг від снігу, що дозволить вільно діставатися інших населених пунктів. Крім того, використовуватиметься він і для потреб сіл нашої громади . Влітку є можливість косити бур’яни, та вивозити тверді побутові відходи від садиб мешканців громади. Це найголовніший подарунок потрібний нашій громаді.