ДО УВАГИ ОСІБ, ЩО ШУКАЮТЬ РОБОТУ!

Дата: 21.06.2019 15:57

Фото без опису

До Катеринопільської районної філії Черкаського ОЦЗ звернулось ТОВ  «Сиророб»  за сприянням в укомплектуванні вакансій за наступними посадами:

• інженер з охорони праці,  за наявності відповідної освіти та досвіду роботи, заробітна плата від 7000 грн;
  • водій автотранспортних засобів (молоковоз)  за наявності водійських прав категорії С, заробітна плата від 7000 грн ( 5 осіб);
  • водій автотранспортних засобів (автомобіль «Газель» для перевезення пасажирів),  за наявності водійських прав категорії Д, заробітна плата від 7000 грн  (1 особа);
  • вантажники (у відділ збуту), заробітна плата від 6500 грн  (10 осіб).

Підприємством здійснюється підвезення працівників до місця роботи з Катеринопільського та Шполянського районів. За умови підбору працівників у кількості від 5 осіб у м. Звенигородка та м. Ватутіне, підвіз буде організовано транспортом підприємства.

Товариство надає повний соціальний пакет та гарантує своєчасну виплату заробітної плати.

ТОВ «Сиророб» знаходиться за адресою: 20540, Черкаська область, Катеринопільський район, село Мокра Калигірка, пров. Заводський, 4.

Телефон контактної особи: 067-844-44-13, Роман Петрович.

Детальну інформацію можна отримати в Катеринопільській районній філії Черкаського ОЦЗ за адресою: смт Катеринопіль, вул..Соборна, 55а  або за телефонами: 3-01-02; 3-01-03.