Вітання голови громади з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 12.10.2019 09:56

Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.  Також сердечно вітаємо Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами.

Бажємо усім  козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

З повагою голова громади Л.О. Польовий