ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ЗАПАЛИ СВІЧКУ»

Дата: 22.11.2019 14:08

Щороку у четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять загиблих від Голодомору – геноциду Українського народу.

Голодомор – велика трагедія українського народу. Біль пам’яті про неї ніколи не втихне, він має робить нас мудрішими. Українці – шляхетна нація. Навіть, занадто милосердна до тих, хто в різні історичні епохи завдавав страждань, хто нищив і грабував наш народ. Проте, ми – велика нація, яка впевнено відстоює свою Незалежну державу. Ми пам’ятаємо, хто здійснив геноцид українців. Ми маємо бути сильні, щоби захистити себе сьогодні.

23 листопада 2019 року – Всеукраїнська акція «Запали свічку пам’яті» – вшанування українців, які були знищені Голодомором у часи сталінського режиму. О 16.00 почнеться загальнонаціональна хвилина мовчання.

Україна пам’ятає! Світ визнає!