24 грудня – день народження В.М.Чорновола.

Дата: 24.12.2019 13:21

Фото без описуФото без опису

1937, 24 грудня – у селищі Єрки  народився наш земляк В’ячеслав Максимович Чорновіл, державний, громадський, політичний діяч, журналіст, народний депутат України I - III скликань, один із лідерів українського правозахисного руху, багаторічний лідер Народного Руху України, Герой України.

В’ячеслав Максимович – це непересічна, яскрава особистість нашої історії, людина високих моральних чеснот, гідний патріот, у якого Слово і Діло завжди підпорядковувались високій ідеї – ідеї відродження Української державності і служіння українському народові.