Генеруй бізнес-ідею та розпочни власну справу

Дата: 25.02.2020 09:29

Фото без описуФото без опису

В рамках укладеної угоди про співпрацю між Катеринопільською районною філією та Катеринопільською центральною районною бібліотекою започатковано спільний проект для всіх категорій населення, у тому числі для безробітних, «Бізнес для початківців».

11 лютого відбувся перший спільний захід. В ході якого працівники районної бібліотеки Наталія Фартух та Наталія Радецька ознайомили присутніх з видами діяльності на дому та навели приклади 10 прибуткових ідей для їх реалізації в домашніх умовах. Також учасників поінформували  про переваги такої діяльності, зокрема, це і економія на оренді, невеликі вкладення, наявність необхідних приміщень та створення кормової бази.

Фахівець з профорієнтації Катеринопільської районної філії Олександр Палубінський ознайомив з:

- послугами служби зайнятості щодо сприяння започаткуванню власної справи безробітними;

- етапами планування підприємницької діяльності;

- правовими засадами ведення бізнесу;

- можливими джерелами залучення коштів для бізнесу;

- менеджментом і маркетингом підприємницької діяльності.

Учасники ділилися своїм досвідом роботи у сфері підприємництва та обговорювали усі гострі питання щодо ведення власного бізнесу. Дискусія навколо теми вийшла цікавою і змістовною.

Всього участь у заході взяли 14 осіб з числа безробітних.

Катеринопільська районна філія Черкаського ОЦЗ