Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО/ООС

Дата: 25.02.2020 09:34

Фото без описуФото без опису

З метою сприяння реалізації завдань державної політики щодо соціальної та професійної адаптації учасників АТО/ООС 10 лютого в приміщенні Катеринопільської районної філії відбувся тематичний семінар за участю представників управління соціального захисту Катеринопільської РДА та військового комісаріату.

Основним завданням семінару було інформування колишніх військовослужбовців щодо можливостей пройти професійне навчання за робітничими професіями як за направленням служби зайнятості, так і за сприяння управління соціального захисту населення. Як зазначив Михайло Уманець, головний спеціаліст відділу обслуговування статусних категорій управління соціального захисту: «Надання освітніх та медичних послуг, а також забезпечення індивідуальними засобами реабілітації є одним з пріоритетних напрямів роботи зі сприяння медичної реабілітації та соціальної адаптації військовослужбовців і учасників АТО». Він також ознайомив присутніх з умовами, термінами та  професіями, за якими є можливість пройти професійне навчання,.

Провідний фахівець з профорієнтації Олександр Палубінський презентував діяльність центрів професійно-технічної освіти ДСЗУ,  проінформував про професії, умови та терміни навчання, а також ознайомив з можливістю започаткування власної справи за сприяння служби зай2нятості.

За результатами семінару один учасник виявив бажання скористатися можливістю та здобути професію.

Всього участь у семінарі взяли 14 учасників АТО.

Катеринопільська районна філія

Черкаського ОЦЗ