Привітання голови громади з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Дата: 06.03.2020 09:00

Дорогі жінки Єрківської об'єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю Вас зі святом весни і молодості!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято  – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
Без вас не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.
Українські жінки завжди були відомі своєю вродою та мудрістю. Але в теперішні непрості часи, коли Україна бореться за свою цілісність та незалежність, ми дізнались про Вашу силу. Сьогодні українські жінки стали надійною опорою для батьків, братів, чоловіків та синів, які захищають кордони на Сході країни. На ваших плечах і турбота про родини, і хвилювання за захисників Батьківщини, і підтримка наших бійців, бо сьогодні, як ніколи, важко оберігати родинне вогнище та нести своїй країні мир. Ви – справжні Берегині для Героїв і всієї України.

Я хочу побажати Вам завжди лишатись такими ж чарівними і впевненими, тендітними і стійкими, мудрими та надзвичайними.

Любові, щастя та миру Вам та Вашим родинам!

Селищний голова                                                                    Л.О. Польовий