В області на час карантину припиняють міжміські та міжобласні перевезення

Дата: 18.03.2020 09:49

Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, а також перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення обмежують на Черкащині на час карантину починаючи з 12 год. 18 березня і до 3 квітня. Обмеження стосуються й громадського транспорту, де одночасно перевозитимуть до 10 пасажирів.

Такі обмеження ввів у дію Уряд для запобігання поширенню коронавірусної інфекції на виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС. Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Дмитро Ляшов, такі заходи мають на меті убезпечити людей від зараження й поширення коронавірусу.

– Завтра до 12 години автовокзали працюватимуть у штатному режимі, – пояснив він. – Опісля на автостанціях ПрАТ «Черкаське підприємство автобусних станцій» з 5 год. до 20 год. працюватиме черговий працівник. Продаж квитків здійснюватись не буде.