29.03.2020. На Черкащині 46 інфікованих на COVID-19, – Роман Боднар

Дата: 30.03.2020 08:55

Фото без опису

Із початку карантину в області виявлено 46 осіб, які мають позитивний результат на COVID-19. Про це інформує голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар.

Станом на 10.00 29.03.2020 обласним лабораторним центром проведено (ПЛР)-досліджень (полімеразно-ланцюгової реакції):

– всього 157
– за останню добу 69. Із них – 46 позитивних (+43 за останню добу).
?
?15 осіб перебувають на лікуванні у інфекційних лікарнях Черкас та Умані.  Інші 31- амбулаторно під наглядом сімейних лікарів. Стан – задовільний, форми легкі.

За ніч 29.03. надійшло ще +5 осіб із підозрою до Черкаської інфекційної лікарні. Наразі проводиться тестування.

Виявили спалах у Кам’янці, там 23 інфікованих.

Роман Боднар під час спільного брифінгу із міським головою Черкас Анатолієм Бондаренко нагадав черкащанам про важливість самоізоляції.

– Ті громадяни, які повернулися з-за кордону підписують застереження і зобов’язання про самоізоляцію. Якщо порушуються правила самоізоляції, то в таких діях вбачається адмінправопорушення 44-3. Штраф – 17-34 тисячі гривень для фізичних осіб і до 170 тисяч для юридичних. Якщо ви знаєте про порушників самоізоляції, звертайтеся на гарячу лінію, – говорить очільник області.

На сьогодні в області складено 96 адміністративних протоколів щодо порушень карантину.