До уваги жителів громади!

Дата: 22.04.2020 09:32

ЄРКІВСЬКА СЕЛИЩНА    РАДА

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИПИСКА З Р І Ш Е Н Н Я

смт. Єрки

Щодо протидії поширенню

коронавірусної хвороби (COVID – 19)

в поминальні дні

Відповідно до  статті 75 Кодексу цивільного захисту України, Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 )зі змінами), Постанови Державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 року №11 «Щодо протидії поширенню корона вірусної хвороби  (COVID – 19) в поминальні дні», з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19) в місцях перебування масового скупчення людей, виконавчий комітет Єрківської селищної  ради

в и р і ш и в  :

1. З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19) , в місцях перебування масового скупчення людей, закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

1. На території Єрківської ОТГ поминальні дні перенести з 26.04.2020 року  на 07.06.2020 року.

1. Поліцейському громади Савонік Д.Б. забезпечити обмеження доступу на кладовища у відповідності з вимогами даного рішення .

1. Довести дане рішення до відома жителям громади шляхом розміщення на веб- сайті громади.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову Польового Л.О.

Селищний голова                                                                      Л.О.Польовий

З оригіналом згідно

Секретар селищної ради                                                          А.М.Яременко