Єрківська громада
Черкаська область, Звенигородський район

До уваги роботодавців району!!!

Дата: 27.05.2020 11:01
Кількість переглядів: 472

Фото без опису

На період карантину малий та середній бізнес може отримати допомогу по частковому безробіттю

 

Представники малого та середнього бізнесу Катеринопільського району можуть скористатися підтримкою служби зайнятості та отримати допомогу по частковому безробіттю. Таку допомогу можуть отримати роботодавці, які:
- зупинили або ж скоротили діяльність через карантин;
- сплачували ЄВ упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до центру зайнятості.

 

Цей вид грошової підтримки надається підприємствам за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

 

З цих коштів роботодавець платить працівникові зарплату, при цьому не припиняючи з ним трудові відносини. Це допоможе мінімізувати втрати бізнесу через скорочення або призупинення діяльності та підтримати роботодавців в карантинний та пост карантинний період.

 

Щоб отримати таку компенсацію, необхідно звернутися до центру зайнятості (районної філії) за місцем сплати єдиного внеску для подання документів. Це можна зробити впродовж 30 днів з моменту зупинки/скорочення діяльності.
 

Для отримання компенсації необхідно подати:
- заяву в довільній формі. У ній необхідно зазначити належність до малого чи середнього бізнесу відповідно до ст. 55 Господарського кодексу України, а також копії документів, завірених в установленому порядку, щодо середньої кількості працівників та доходу роботодавця за попередній календарний рік;
- засвідчену роботодавцем копію наказу із зазначенням початку зупинення, скорочення діяльності;
- відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю на період карантину (вказавши прізвище, ім'я, по батькові працівника, номер ідентифікаційного коду (або серію та номер паспорт для осіб, які через релігійні переконання відмовилися від оформлення коду)
- довідку про сплату ЄВ за останні 6 місяців, що передують зупинці/скороченню діяльності, видану ДПС.

 

Довідково. Право на допомогу не мають працівники, які отримують пенсію або працюють у роботодавця за сумісництвом. Розмір допомоги встановлюється за кожну годину втраченого робочого часу із розрахунку 2/3 тарифної ставки окладу та не може перевищувати мінімальну заробітну плату, встановлену Законом на 2020 рік (4 723 грн).
 

З детальною інформацією як отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину можна ознайомитися на сайті Державного центру зайнятості https://bit.ly/3c5NA3n., https://www.dcz.gov.ua/…/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobitty…

 

Т.Кондратенко, директор Катеринопільської районної філії


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь