Співпраця з ОТГ

Дата: 25.06.2020 08:23

Фото без опису

З настанням карантину змінилися форми роботи Служби зайнятості як з населенням, так і з роботодавцями.  Незважаючи на те, що особисті контакти фахівців служби з клієнтами зведені до мінімуму, а спілкування, в основному, відбувається в телефонному режимі, послуги по сприянню у працевлаштуванні безробітним громадянам та по підбору підходящих працівників для роботодавців надаються як і раніше.

Завдяки тісній співпраці керівництва Катеринопільської районної філії з головами  Єрківської та Мокрокалигірської об’єднаних територіальних громад вдалося вирішити ряд важливих питань щодо працевлаштування безробітних, забезпечення інформування громадян та роботодавців, які здійснюють діяльність на території ОТГ, про актуальні послуги Служби зайнятості та зміни в діючому законодавстві, прийняті в зв’язку із введенням карантину в Україні.

За 5 місяців поточного року отримали роботу за сприяння Катеринопільської районної філії  25 жителів Єрківської та 57 жителів Мокрокалигірської громад.

Можливістю отримати допомогу по частковому безробіттю станом на 23 червня скористалися 8 підприємців Єрківської ОТГ.  Директор ПРАТ «Промінь» Кулик Павло Іванович зазначив, що дана фінансова підтримка від держави допомагає підприємству пережити важкі часи та зберегти 19 робочих місць.

Заступник директора  районної філії

Р. Малько