Зустріч радіолюбителів

Дата: 30.11.2016 16:44

29 листопада 2016 року в Єрківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з колективом радіолюбителів Черкащини. В гості завітали голова громади радіолюбителів Черкащини Жук Валерій Володимирович, секретар спілки радіолюбителів Черкащини Якубовський Валерій Якович, член кваліфікаційної комісії Васильченко Анатолій Володимирович, голова Єрківської територіальної громади Польовий Леонід Олексійович, начальник відділу освіти і культури Сагало Інна Петрівна.

Гості відзначили якісну роботу колективної радіостанції на чолі з її керівником Андрусовим Яковом Михайловичем. Вони привезли для роботи радіостанції трансевер (радіостанція), який закуплено на кошти громади. Вручив цінний подарунок гуртківцям селищний голова Польовий Леонід Олексійович.