Єрківська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Інформаційне повідомлення про намір передати в оренду нежитлового приміщення

Дата: 17.12.2020 11:05
Кількість переглядів: 482

Виконавчим комітетом Єрківської селищної ради у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, Порядку передачі в оренду майна, що є комунальною власністю  громади селища Єрки, затвердженого рішенням  сесії Єрківської селищної радиї 8 скликання від 16.11.2020 №1-37/VIII оголошує про намір передати в оренду Нерухоме  комунальне майно - приміщення адміністративної будівлі Єрківської селищної ради, розташоване за адресою : Черкаська область , Катеринопільський р-н, смт. Єрки вул. В.Чорновола, буд 2. Вартістю 127969,00 (Сто двадцять сім тисяч девятсот шістдесят дев'ять) грн. 00 коп.

Протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення Виконавчий комітет Єрківської селищної ради приймає заяви про оренду відповідного майна.

Для передачі в оренду комунального майна територіальної громади селища Єрки необхідно надати такі документи:

Заяву про намір укласти договір оренди, в якій вказується найменування заявника (найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи), юридична та фактична адреса юридичної особи, місце реєстрації та місце фактичного проживання фізичної особи, контактний телефон, визначається майно, яке особа бажає одержати в оренду (назва, адреса, характеристика об’єкту, у разі оренди нерухомого майна площа приміщення та місце його розташування в будівлі), а також мета його використання та бажаний термін оренди.

До заяви додаються:

- юридичними особами – нотаріально засвідчені копії установчих документів, документу, що підтверджує державну реєстрацію юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України, копії довідки органу Державного комітету статистики України про включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців України, документу, що підтверджує право підпису особи, яка укладає договір, для неприбуткових організацій - завірені копії документів про внесення до реєстру неприбуткових організацій та установ, проект договору оренди*;

- фізичними особами – нотаріально засвідчені копії документу, що підтверджує їх державну реєстрацію як суб’єктів підприємницької діяльності  та довідки органу Державної податкової адміністрації України про взяття на облік як платника податків (за наявності), засвідчені копії паспорта, довідки про одержання ідентифікаційного коду, проект договору оренди*.

У разі подання заяви, оформленої з порушеннями вищенаведених вимог, або ненадання чи надання в неповному обсягу документів, Управління в 10-ти денний термін з дня її реєстрації знімає заяву з розгляду, про що повідомляє заявника.

Орендна плата визначається за Методикою розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади селища Єрки та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням Єрківської  селищної ради  ради  від 28.01.2016р. №5-9/VII, з урахуванням цільового використання майна, що надається в оренду. Орендна плата за орендоване майно сплачується Орендарем щомісяця. Розмір орендної плати за кожний місяць визначається шляхом коригування Орендарем розміру орендної плати за минулий місяць на індекс інфляції за поточний місяць і сплачується ним самостійно до 15 числа поточного місяця.

У разі прийняття позитивного рішення щодо передачі в оренду заявник сплачує до селищного бюджету суму у розмірі 6% від вартості об’єкту за незалежною оцінкою (але не більш річної плати за оренду майна), яка після укладення договору оренди зараховується в рахунок орендної плати.

 

Заява та документи надаються до відділу економічного розвитку та інвестицій Єрківської селищної ради вул В. Чорнопола,2

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь