20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Дата: 22.02.2021 08:54

Фото без опису

Указом Президента України у нашій країні встановлено особливий пам’ятний день – День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого. Цей день став переломною датою для всього українського народу,  змінивши хід історії нашої держави.

Немає жителя в Україні, який би не знав про трагедію, що сталася на Майдані Незалежності під час Революції гідності. Найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні. За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. Середних були і жителі нашої  територіальної громади:

Чумак А.А.

Корольов В.В.

Юревич Т.С.

Сапян С.О.

Полоіщук О.В.

На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу... Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ. Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України, в тому числі мешканці нашої громади, боролися з несправедливістю влади, йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави. Вони – Герої, бо герой – це той, хто не шкодує себе заради інших. Ми всі в боргу перед цими людьми – і тими, хто вцілів, і тими, хто утворив Небесну Сотню та спостерігає за нами з небес. Їх назвали Героями Небесної Сотні. Українські Ангели полягли за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

Знаємо, що український народ після Революції Гідності став іншим і вже ніколи не буде терпіти неправди та несправедливості.

Будьмо гідні їх подвигу, бережімо Україну. Просимо згадати і вшанувати в ці дні Героїв Небесної Сотні. Вічна пам’ять їм, вічна шана їхнім сім’ям і близьким, миру і процвітання нашій державі.

Слава Україні!

Слава Героям!

АНГЕЛИ МАЙДАНУ

Горить свіча і пам’яті сльоза

додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса –

Майдан героїв з почестю ховає.

Їх взяв Господь, щоб ангелом в раю

В його садах довічно проживати.

Вони завжди залишаться в строю,

Про них народ пісні буде співати.

Небесна сотня білих журавлів,

Душа яких летить під небесами.

Ніхто із вас вмирати не хотів,

Хай вічна пам’ять лишиться за вами.

Сьогодні туга душу розпина,

Багато з вас в коханні не признались.

Надворі скоро втішиться весна.

Чому ж її ви, хлопці, не діждались?

Горить свіча і пам’яті сльоза

додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса –

Героїв Україна пам’ятає.