УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КАТЕРИНОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ Повітомляє!

Дата: 20.04.2021 10:04

ПОВІДОМЛЕННЯ

В звязку з приходом весняного періоду і початком проведення диспансеризації ВРХ та ДРХ просимо Вас повідомити громадян ,що проживають у Вашому населеному пунткті і утримують дані види тварин провести профілактичну дегельмінтизацію за два тижні до проведення диспансеризації вищевказаних тварин.Дегельмінтизація повинна бути проведена за 14 діб до проведення досліджень під час диспансеризації ,щоб не викликати алергічну реакцію організму тварин на ввелення туберкуліну.                  Проведення диспансеризації  (виводки) планується з 4 травня 2021 року ,в залежності від Вашого населеного пункту .