25 травня 2021 року о 630 год буде проводитись виводка великої рогатої худоби у селищі Єрки

Дата: 19.05.2021 09:29

До відома жителів селища Єрки

25 травня 2021 року о 630 год буде проводитись виводка великої рогатої худоби для дослідження на лейкоз,бруцельоз та туберкульоз.

28 травня 2021 року о 6. 30 год буде проведена читка великої рогатої худоби на туберкульоз і щеплення проти сибірки, а також щеплення  коней та кіз проти сибірки.

Проведення виводки буде проводитись в визначених місцях.

Примітка: виводка вище перелічених тварин обов”язкова.

В разі не виведення тварин, буде накладена заборона на здачу м”яса і молока на переробні підприємства та ринки.

Всі тварини повинні бути ідентифіковані , в разі відсутності ідентифікації звернутись в районну державну лікарню ветеринарної медицини для реєстрації тварин.

Катеринопільська  районна лікарня ветеринарної медицини