#Дивись українське з МХП #Кіно просто неба #Кіно утвої йгромаді #Кінотур з МХП

Дата: 24.06.2021 08:17

#Дивись українське з МХП #Кіно просто неба #Кіно утвої йгромаді #Кінотур з МХП

Шановна громадо селища Єрки!                                                                                                                                                                                                                           Вже в цю неділю у вашому населеному пункті відбудеться кінопоказ украі?нського кіно в межах проєкту "Кіно просто неба".

Коли: 27 червня о 19:00

Де: шкільний  стадіон

Що: показ сучасного украі?нського кіно в межах Національного Туру “Кіно просто неба”

Приємно: Вхід вільнии?

Вау: для Туру створено медіаплатформу — кіномобіль зі спеціальною інженерною конструкцією. Це автономна мобільна автоплатформа з великим LED екраном, якісним звуком та всім необхідним обладнанням для забезпечення кінопоказів в будь-якии? час доби та незалежно від місцерозташування. Буде видно и? чутно кожному!

Додатково: для гостеи? кінематографічного свята передбачено фудкорт

Обов’язково: взяти з собою хорошу компанію, плед, на якии? можна присісти, дощовики та парасольки на випадок дощу, кепки від літнього сонечка.

Національнии? Тур «КІНО ПРОСТО НЕБА» реалізується Благодійним фондом “МХП – Громаді” у партнерстві з Асоціацією «Сприяння розвитку кінематографа в Украі?ні – дивись украі?нське!» та за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Партнерами Національного Туру «Кіно просто неба» є: Райффайзен Банк Аваль, Компанія «Делоит» в Україні, Українська кіноакадемія, UA: Суспільне мовлення, компанія «Вавілон», Еспресо TV.