МIСЦЕВI_ПОДАТКИ_та_ЗБОРИ_7_мiс_2021

Дата: 10.08.2021 13:10

Платниками податків  Черкащини (юридичними особами)

за січень - липень 2021 року

сплачено 557 млн гривень місцевих податків і зборів

За інформацією начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Антона Царюка протягом 7 місяців 2021 року до місцевих бюджетів Черкаської області юридичними особами сплачено 557 млн грн місцевих податків і зборів. Це на 92 млн гривень більше, ніж  за аналогічний період минулого року.

Із загальної суми  надходжень 465,1 млн грн – це плата за землю,             89,2 млн грн – податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,         1,1 млн грн – транспортний податок та 1,6 млн грн – місцеві збори.

Найбільше, а саме  23,8 відсотка від загальної суми, перерахували до бюджету суб'єкти господарювання міста Черкаси – 133 млн гривень.

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/