Вітання народного депутата України Андрія Стріхарського з Днем працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2021 12:07

Шановні аграрії!

Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім Вам за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.

Бажаю сільським трудівникам Єрківської громади міцного здоров’я і людського щастя, хай щедро колосяться врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідного краю та піднесення добробуту всього українського народу.

Народний депутат України       Андрій Стріхарський.