Обираєш професію - обираєш майбутнє

Дата: 30.11.2021 16:41

В рамках реалізації Концепції державної політики у сфері професійної освіти «Сучасна професійна освіта», виконання укладеної угоди щодо професійної орієнтації населення між Катеринопільською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості та Єрківською територіальною громадою, популяризації робітничих професій та сприяння професійному самовизначенню учнівської молоді провідним фахівцем з профорієнтації Олександром Палубінським 24 листопада проведено профорієнтаційний урок «Обираєш професію - обираєш майбутнє» для старшокласників Єрківської ЗОШ.

В ході заняття молодь ознайомилася з:

• Роллю і значенням робітничих професій на сучасному ринку праці;

• Послугами служби зайнятості для молоді;

• Правилами вибору професій;

• Класифікацією навчальних закладів;

• Можливостями здобуття освіти та паралельної побудови професійної кар’єри;

• Помилками, яких часто припускається молодь при виборі професійного майбутнього.

Олександр Петрович також ознайомив учнів з можливостями професійного самопізнання з використанням електронних сервісів СЗ, зокрема, можливістю отримання розширеної інформації через - он-лайн платформу профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа» та профорієнтаційної платформи розвитку кар’єри, яка також дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності особі більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання. Учні активно приймали участь в обговоренні та цікавилися, як змінилися професії сьогодні. Сподіваємося, що надана інформація та рекомендації стануть у нагоді при прийнятті важливого рішення.

Всього участь у заході взяли 18 учнів 11 класу

.Фото без описуФото без опису