Вітання голови Єрківської територіальної громади Леоніда Польового з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 30.12.2021 09:16

Шановні жителі Єрківської територіальної громади !

Прийміть найщиріші вітання напередодні Новорічних та Різдвяних свят!

Відходить в історію ще один рік. Традиційно, в ці дні будуємо нові плани, маємо нові мрії та побажання як для себе, рідних, друзів, так і для нашої громади.

Дуже хочеться, щоб майбутнiй рiк був багатий на добро, затишок, тепло i щасливi посмiшки. Та найбiльше нам усiм хотiлося б , щоб мирне життя повернулося в рiдну Україну.

Тож нехай всi прикрощi i негаразди залишаться у старому роцi, а заповiтнi мрiї i бажання обов’язково здiйсняться. Нехай свята Нового року та Різдва Христового стануть початком нових здобутків  і  успіхів в ім’я добробуту та процвітання рідного краю, рідної України!

Зустрiчаючи Новий рiк, бажаю Вам миру, любовi та вiри, мiцного здоров’я, достатку, родинного тепла, добрих i вiрних друзiв на життєвiй дорозi, злагоди у родинах, Божого благословення на новi звершення.

Щасливого вам Нового року та гарного Різдва Христового!

голова селищної ради          Леонід Польовий