Про зміну вартості паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Дата: 18.01.2022 12:34

У зв’язку зі збільшенням вартості бланка документа із 01 січня 2022 року змінилися ціни на виготовлення паспорта громадянина України ( у вигляді ІД-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Так  розмір адміністративного збору за оформлення та видачу паспорта громадянина України з дня оформлення заяви-анкети, у термін не пізніше, ніж через 20 робочих днів  становить 372,00 грн., 10 робочих днів – 498,00 грн.

А розмір адміністративного збору за оформлення та видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон  з дня оформлення заяви-анкети, у термін не пізніше, ніж через 20 робочих днів  становить 733,00 грн., 7 робочих днів – 1085,00 грн.

Потурбуйтесь про належний стан Ваших документів та їх дійсність завчасно!

Катеринопільський сектор УДМС України в Черкаській області