Зміни порядку організації позапланової невиїзної документальної перевірки, запроваджені Законом України від 30.11.2021 № 1914-ІХ

Дата: 23.02.2022 13:50

Відповідно до п. 79.2. статті 79 Податкового кодексу України, в попередній редакції, документальна позапланова невиїзна перевірка проводиться посадовими особами контролюючого органу виключно на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, оформленого наказом, та за умови вручення платнику податків (його представнику) у порядку, визначеному статтею 42 цього Кодексу, копії наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки та письмового повідомлення про дату початку та місце проведення такої перевірки.

З 01.01.2022, п.79.2 доповнено новим абзацом, у разі надіслання (вручення) відповідно до статті 42 цього Кодексу платнику податків (його представнику) копії наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки та письмового повідомлення про дату початку та місце проведення позапланової невиїзної перевірки, шляхом надсилання за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення документальна позапланова невиїзна перевірка (крім перевірки, визначеної статтею 200 цього Кодексу, яка призначається на підставі п.п. 78.1.8 пункту 78.1) розпочинається не раніше 30 календарного дня з дати надсилання такого повідомлення та копії наказу.

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/