A A A K K K
для людей із порушенням зору
Єрківська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Чи діятимуть правила по перехідним операціям з єдиного податку на загальну систему і навпаки припереході на єдиний податок за ставкою 2%?

Дата: 07.05.2022 07:18
Кількість переглядів: 35

Після переходу на сплатуподатку на прибутокпідприємствфінансовий результат до оподаткуванняподатковогозвітногоперіодузбільшується на суму доходу, отриманого як оплата за товари (роботи, послуги), відвантажені (надані) під час перебування на спрощенійсистеміоподаткування (пункт 41підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідніположення» Кодексу) незалежновід того, чизастосовуєплатникподатку на прибутоккоригувальнірізницічині.

Порядок визначеннядоходів та їх склад для платниківєдиногоподатку, якийвизначенийстаттею 292 Кодексу, розповсюджується на суб’єктівгосподарювання, якіскористаються правом зареєструватисяплатникамиєдиногоподаткутретьоїгрупи за ставкою 2 відсотки доходу. Зокрема, для платникаєдиногоподаткутретьоїгрупи (юридичні особи) датою отримання доходу також є дата відвантаженнятоварів (виконанняробіт, наданняпослуг), заякіотриманапопередня оплата (аванс) у періодсплатиіншихподатків і зборів, визначених Кодексом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик,235                                           e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь