До уваги платників рентної плати, плати за землю та податку на нерухомість!

Дата: 13.06.2022 13:03

До уваги платників рентної плати, плати за землю та податку на нерухомість!

Відповідно до закону України  від 12.05.2022 №2260 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану», який набрав чинності 27 травня 2022 року, відновились податкові обов’язки для платників податків, у яких є можливість своєчасно подавати податкову звітність та сплачувати податки.

Такі платники звільняються від відповідальності за несвоєчасне виконання таких обов’язків, граничний термін виконання яких припадає на період починаючи з 24 лютого 2022 року до дня набрання чинності Законом №2260 за умови:

- подання податкової звітності до 20 липня 2022 року;

- сплати податків та зборів у строк не пізніше 31 липня 2022 року.

Після спливу цих термінів та невиконання платниками свого податкового обов’язку до  таких платників будуть застосовані штрафні санкції визначені Податковим Кодексом, з урахуванням обмежень встановлених на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19).

Тому просимо виконати свій податковий обов’язок задекларувати та сплатити належні податки.

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/