Які дії необхідно здійснити СГ, який при заповненні заяв на РРО або ПРРО, КОРО зазначає відповідний «код КОАТУУ та/або КАТОТТГ» та отримує повідомлення, що такий код відсутній в довіднику?

Дата: 13.06.2022 13:12

Суб’єкту господарювання, який при заповненні заяв про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) за формою № 1-РРО (ідентифікатор форми J/F1311405) або програмного РРО за формою № 1-ПРРО (J/F 1316604), заяви про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО) та/або розрахункової книжки за формою № 1-КОРО (J/F1311304) в графі «Дані щодо господарської одиниці» зазначає відповідний «код КОАТУУ та/або КАТОТТГ» та отримує повідомлення, що такий код відсутній в довіднику, необхідно здійснити такі дії:
         переконатись що обрано значення саме населеного пункту (місто, село), а у разі поділу населеного пункту на райони, то його району;
         перевірити щоб вказане значення «код КОАТУУ та/або КАТОТТГ» не було закрито шляхом приєднання до іншого населеного пункту або зміни підпорядкування іншій адміністративній одиниці;

переконатись, що в заяві обрано значення, яке надається користувачу саме з довідника, а не введено вручну.

За інформацієюзагальнодоступногоінформаційно-довідкового ресурсу.

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/