ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Дата: 18.07.2022 11:59

Законом України від 13 травня 2022 року № 2260-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану» (далі Закон № 2260), внесені зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс), зокрема, щодо відновлення камеральних перевірок податкової звітності, визначення строків та порядку їх проведення.

Платники податків, які мають можливість своєчасно виконувати податкові обов’язки щодо подання декларації та сплати акцизного податку, граничні терміни виконання яких припадають на період з
 24.02.2022 до дня набрання чинності Законом № 2260, звільняються від передбачуваної Кодексом відповідальності за їх несвоєчасне виконання, за умови подання відповідних податкових декларацій до 20 липня 2022 року та сплати належних сум акцизного податку у строк не пізніше 31 липня
 2022 року
(абзац третій підпункту 69.1 пункту 69 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу).

У разі недотримання вищенаведених вимог, платники податків притягуються до відповідальності, передбаченої Кодексом за невиконання (несвоєчасне виконання) податкових обов’язків.

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/