З початку 2022 року започаткували власну справу 3023 суб’єктів господарювання Черкащини

Дата: 22.07.2022 08:11

За повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергія Гришка, в січні-червні 2022 року кількість новостворених суб’єктів господарювання регіону, взятих на податковий облік в Головному управлінні ДПС у Черкаській області, склала 3023 платника податків, з них 318 юридичних осіб та 2705 фізичних осіб-підприємців.

Крім того, Сергій Гришко зазначив, що в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі ДРФО) з початку  2022 року зареєстровано 8280 фізичних осіб, з них 167 іноземних громадян, а також внесено зміни до реєстраційних даних в ДРФО по 17280 фізичних особах Черкаської області.

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/