Заповнення Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа

Дата: 22.07.2022 08:35

Яким чином заповнюється Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО) за ф. J/F 1391802 для електронної печатки ПРРО?

При заповненні Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО) за формою J/F1391802 для електронної печатки програмного реєстратора розрахункових операцій вказуються у:

колонці 1 – назва суб’єкта господарювання;

колонці 2 – податковий номер суб’єкта господарювання;

колонці 3 – ідентифікатор ключа суб’єкта з печатки суб’єкта господарювання;

колонці 4 – роль (касир/старший касир).

За інформацією загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу.

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик,235                                                                             e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

тел.(0472) 33-91-34                                                                                                            https://ck.tax.gov.ua