Представники Єрківської громади віддали шану Герою України В.М.Чорноволу та жителям громади, які загинули захищаючи нашу рідну України від ворога.

Дата: 24.08.2022 12:35

24 серпня Україна відзначає 31-річницю своєї Незалежності.

Представники Єрківської громади   віддали шану  Герою України  В.М.Чорноволу та жителям громади, які загинули захищаючи нашу рідну України від ворога.

Це Чумак Віталій йому сьогодні було б  лише 32 роки,  Бобуров Руслан,  Бохонько Сергій, Мруженко Михайло, Скоромний Дмитро!

Пам'ятаймо тих, хто віддав життя за Україну!

Дякуємо захисникам і захисницям, які цієї миті боронять рідну землю! Слава Україні! Героям Слава!.

31 рік Незалежності України. Незалежність, яку в цю хвилину через піт і кров боронять наші захисники на фронті. Незалежність, за яку віддають життя і тримають над нами небо найкращі воїни України. Незалежність, заради якої матір проводжає свого сина чи доньку  в саме пекло. Незалежність, заради якої дитина більше за все на світі чекає з війни тата або маму.

Дякуємо за героїзм та звитягу нашим воїнам. Вклоняємося перед мужністю наших відчайдушних Героїв,які поклали своє життя за волю та свободу.

Царство Небесне та вічна пам'ять всім Героям минулого та сучасності, які віддали своє життя заради Незалежності. Миру нам усім!

Слава Україні